Максим Пансик
Рейтинг
+1814.70
Сила
5133.65

Максим Пансик

m-pansyk

avatar
Пане Михайле, гарне завуальоване формулювання жорстокого закону — «в мире есть две категории людей — первые имеют, вторых имеют». Спотворений і невірно розтлумачений Ніцшеанський поділ людей на надлюдей і рабів — дозволяє одиницям виживати і шикувати за рахунок знедолених мас. Та врешті-решт одиниці знищують одне одного. Історія переконує майбутнє за спільнотами, що живуть за «золотим правилом».
avatar
Пані Діонісія, я не претендую на роль учителя чи найдосвідченішого знавця Біблії. Та сталось те про що я написав у попередньому коментарі. Для розуміння Біблії не достатньо хапання за окремі вірші, речення чи словосполучення
(26. Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.
27. Так само і чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.
(До Римлян 1:26,27)
А Левит потрібно перечитати повністю.
Жіночий гомосексуалізм так само осудний як і чоловічий. Але знову ж таки наголошую на словах Христа — засуджувати має право Бог, за нами — розумна Христова толерантність.) Не можна судити про слона із зав'язаними очима, вхопившись за хобот, бивень або кінцівку))) Для того, щоб перевести наш діалог у більш конструктивне русло скажу наступне. Ви не переконаєте мене у тому що Біблія дозволяє чоловічий чи жіночий гомосексуалізм. Так само не переконаєте і багатьох інших людей. Так само і вам, мої думки можуть видатись не переконливими або недостатніми. То чи не варто зосередитись на тому, що є насправді ефективним — виробленні у суспільстві розумної толерантності?
avatar
Старий добрий Kansas City Shuffle панує. Kansas City Shuffle — це коли усі дивляться направо, а ти ідеш наліво; це коли людину заставляють вірити в те, що не має місця в реальному бутті. Це один із базових і основних методів «confidence game».
avatar
наступний коментар на правах (підставного акаунту) — отак узяли розпалили в людях емоції і пристрасті, а як до діла… Дивіться щоб не було як із тим казковим пастушком — коли battle дійсно відбудеться інтерес до нього буде мінімальний.
avatar
Рим. 1:26; Левит 18; Левит 20. А стосовно гендерної дискримінації в Біблії, намічається окреме обговорення. Якщо дивитись однобоко і виривати речення із контексту. То гендерна дискримінація (ГД) дійсно присутня в Біблії. Якщо підійти до вивчення цього питання комплексно і з науковою скрупульозністю то відповідь — ГД відсутня.
avatar
У кожного своя думка, кожен має право саме на неї.

LADIES AND GENTLEMENS, LET'S GET READY TO RUMBLE!!! — щодо правильності.
avatar
Відчуваю зародження інтелектуального бійцівського клубу. Так і хочеться, на початку цієї гри промовити — let the Mortal Kombat begin!
avatar
Багато течій Християнства «грішили» тим, що доступ до Біблії мав лише священник, пастор, наставник. Паства на слово вірила сказаному і поясненому. Багато течій Християнства «грішили» тим, що замість Біблії вони розповсюджували свої власні думки і розмірковування про неї, що суперечили одне-одному. Зізнаюсь, перечитав Біблію і дійшов до не нової думки — вчення Ісуса Христа і Християнство як релігія (чи певна кількість релігійних течій) багато в чому суперечать одне-одному.

Коли у вчення прийшли люди, які зрозуміли що на цьому можна зробити гроші, владу і інше, а також вирішити купу особистісних проблем. Вчення трансформувалось у релігію з усіма її позитивами і негативами. Саме тоді маси людей, яким насправді була потрібна допомога лікаря, психолога, психотерапевта або кого іншого знайшли свою нішу. Монастирі перестали бути місцем для просвітлення і стали слугувати побутовим і подекуди абсурдним цілям. Відправлення у монастир сина чи дочки в період статевого дозрівання для спасіння його душі, проти його ж волі, на деякий час або до смерті. Смирення плоті, голод, важка праця і тілесні покарання. І керівники та старші наставники, які прийшли в монастир не за покликом душі, а від нереалізованості в миру — знаходили місце для задоволення своїх потреб… Вчення і релігія різні речі, а щоб знайти священника, який сповідує вчення, а не релігію потрібні — бажання, час і пошук.

Стосовно наведеної вами цитати — Ісус виступав проти гомосексуальності (Мт.11:23-24, Лк.10:1-16, 17:28-30), виступали проти неї і його учні (1 Петр. 4:1-5, Рим. 1:21-28, 1 Кор. 6:9-10, Гал. 5:6-24, 1 Тим. 1:9-10.) Але ще раз повторюся Він був проти насильницьких методів — розумна толерантність, а не забиття камінням — «Хто з вас без гріха, — нехай перший кидає у неї камінь!» (Ів. 8:7.). Те що зараз багато хто хоче видати за гомосексуальність, насправді нею не є. Обнімання, цілування у щоки, чоло, голову, губи (без язика), погладжування голови, руки, спини, «возлежання на грудях», ходіння тримаючись за руки між чоловіками у ті часи було виявом справжньої братерської любові і дружби, без жодного натяку на статевий акт. Омивання ніг і прохання до учня подбати про стареньку матір — бачити у цьому гомосексуальність — вияв повної необізнаності у принципах вчення і значенні певних дій. Намудрував Ельред, біда що він не один такий.
avatar
Дякую. Ваші із паном Захаром входження у раж перед поєдинком навіяли наступні рядки:
Два півники, два півники battle замутили,
Два півники, два півники війною його охрестили.
Два півники, два півники гарно вам повоювати!
Два півники, два півники користь з того мати.

А чи подумали ви про висвітлення вашої гри — те, що хтось таки напише і сфотографує — факт. А якщо відео — для історії і люду, який хотів би то поспоглядати, але через багацько цікавих факторів не зможе.
avatar
Пане Михайле, і все ж основний message мого допису — висловлення враження від прочитаного і прохання до вас зняти моє прізвище з тегів. Стосовно думок спільноти щодо моєї особи — so be it.
avatar
Пані Діонісія, гомосексуалізм був, є і… Суспільство, як проекція середньостатистичної людини часто діє за принципом крайнощів. «Не плутайте праведне з грішним» — зауваження щодо ваших міркувань проявів гомосексуальності у Біблії, козацькому середовищі і інших історичних спільнотах. Любов, дружба, пасіонарія — це почуття, які дійсно існували і у тогочасних середовищах і існують у наш час як між чоловіками, так і жінками. Та йшлося про дружню, братську, сестринську любов. Любов подібну до тієї яку батьки відчувають до свого дитяти. В наш час слова люблю і кохаю часто трактуються із розумінням — перебуваю у статевому зв'язку або хочу перебувати у такому. А на той час ці любові розподілялись (в наш час через брак відповідного виховання і освіти мало людей визнають і розуміють різницю). Психологія почуттів визначає — любов-дружбу, любов-кохання, любов-пристрасть, любов-наставництво і ін. Не сперечаюся, що в деяких випадках описана любов-дружба між особами однієї статі перетворювалась у любов-пристрасть і знаходила вихід на тілесному рівні, але тоді вона вже вважалась гріховною. Той же Яворницький зазначає злочини, які підпадали суворому покаранню, а в деяких випадках смертній карі — вбивство козаком козака, зрада, дезертирство, мужолозтво… Біблія — це і Старий Заповіт, в якому саме статевий акт між особами однієї статі визнається гріхом покаранням за який повинна бути смерть, і Новий Заповіт, в якому саме статеві акти і хтиву пристрасть між особами однієї статі визнають гріхом, але карати буде Бог, а не люди. Останні повинні бути терплячі і співчутливі — толерантні у раціональному розумінні цього слова. Приклади коли в Біблії є слово любов часто мають на увазі любов-дружбу — братерство, рівність кожного перед кожним — готовність до взаємодопомоги, здатність на самопожертву. Любов учня до вчителя — відданість учителю його ідеям і думкам — світогляду або ж щире служіння своєму господарю — вірність йому і його дому. У відповідь любов учителя до учнів чи господаря до своїх слуг — менторство, наставництво, протекціонізм… Біблія не засуджує тілесні потреби і бажання — любов-кохання між чоловіком і дружиною — обов'язкова норма гармонійного життя подружжя. А от тілесна любов-пристрасть — це гріх, як до жінки так і до чоловіка…
Особисто я проти будь-якої агресії щодо осіб із нетрадиційною сексуальною орієнтацією — тотального винищення, вбивств, репресій, засудження, цькування, висміювання тощо. Так само я проти дещо ірраціональної толерантності щодо осіб із нетрадиційною сексуальною орієнтацією — винесення їх орієнтації на більш високий рівень чуттєвого сприйняття, приписування цим людям переважання позитивних якостей над негативними, непрофесійні і вульгарні марші, фільми і реклама (покликані допомогти, але приносять більше шкоди). Вони люди, такі ж як я, ви і всі інші. У кожної людини свій хрест — складні складові особистості, важкість характеру, особливості зовнішності чи поведінки, залежність чи апатичність, невиліковна або хронічна хвороба, приналежність до певної раси, національність, віросповідання, шкідливі звички і океан усілякого іншого… Не принижуйте, не возвеличуйте — дайте банальне і просте право на жити.
avatar
Пане Михайле, виконано доволі цікаво і у досить вашому стилі. Читати інколи важко, від мудрування хочеться пропустити декілька рядків. Порядність читача не дає цього зробити. Єдине питання — що робить моє прізвище в тегах до цього опусу? Сперечались ви не зі мною. І якщо навіть в думках у вас було — зайвий раз прорекламувати мене чи то пак моє прізвище. Дякую. Непотрібно було. Якось воно неприємно.
avatar
Дожились, в один прекрасний день захочеться «не злим, тихим словом» згадати всіляку владу, комунальні служби, місцеве самоврядування… А «НІЗЯ!», бо ж притягнуть до різних видів відповідальності на законних підставах. Інтелектуальна власність — ОПРСТ.
avatar
Пані Вікторія, не знаю — погана реклама теж реклама. Але поставив себе на місце глядача, який ніколи ще не був у Чернівцях. І після перегляду сильного бажання відвідати не з'явилося.
avatar
Пане Святослав, на мою думку — об'єктивність оцінки ведучої дуже суб'єктивна. В багатьох випусках програми оцінка залежить від настрою ведучої чи її особистого ставлення, а може й не тільки її.
avatar
А Гайничеру з Папієвим можуть образитись.
avatar
Спробую долучити його до нашої спільноти.
avatar
Дякую, порадійте — вийшов з автором на діалог.
avatar
Пане Михайле, вибачайте за порівняння, ну ви і Катон, Катон старший.
avatar
«в подобном стиле» — вже цікаво. Навіть як мерця не буде)