Максим Пансик
Рейтинг
+1814.70
Сила
5133.65

Максим Пансик

m-pansyk

avatar
Дякую за розуміння, Сергію.
avatar
Закрутили Святославе. Простіше можна?
avatar
Українська наука вмерла, нехай гниє українська наука. Шори радянської ідеології перефарбовані в націоналістичну ідею насправді захищають крихку ілюзію щетих науковців. Вони мають вагу, вони вирішують, вони контролюють, вони боги… Інстинкт самозбереження волає — на арені світової науки виживуть нестандартні одиниці, маси щетих падуть. Але Раґнарьок в силу різних обставин переноситься на невизначений термін.
avatar
Михайле, ти жорстокий і безжальний. А що робити бабцям і дідусям в селах. Для них «брехунець» і «районка» — це увесь зв'язок із зовнішнім світом. Якщо до сіл Сторожинця і інших рівнинних районів, добрались: телевізори, супутникове ТБ і всемогутній Інтернет, то для віддалених сіл Вижницького і Путильського районів… «районка» — єдина і незамінима королівна інформаційного простору.
avatar
Розумію, що звучить сухо, але ж, його дружині, дитині і батькам допомога не потрібна? Матеріальна, фінансова, юридична, медична, психологічна? Найперше це документи про учасника АТО і загибель, далі за ланцюжком. Пільги, субсидії і інша допомога згідно законів, а також допомога доброчинних організацій зайвою не буває. Молодій мамі і маляті ще жити і жити. Підтримка його родини — це добра данина його світлій пам'яті.
avatar
рідина лимонного кольору — бограчівка…
avatar
Прогноз остаточний чи можливі варіації?
avatar
Нехай буде так. Все ж краще ніж постсовкові заклади з претензією на концептуалізм.
avatar
Як можна, тільки вслухайтесь — озьорноє — майже як позорноє… І інші приклади витонченого смаку наводити не буду, бо цензура.
avatar
Так саме Аустрія))) Та від Аустрії залишилось, а ні… не залишилось(((
avatar
Кому написати, щоб знесли той келих… До того ж, вони руйнують перший задум, а таки було щось від старої Європи, Черновіц)))
avatar
Чує моє серце, ще не один, далеко непершоквітневий «шухєр», чекає на нас. Як на рівні країни, так і області, району, містечка чи навіть села.
avatar
Так, ця проблема від насмішок з неї не зникне.
avatar
А якщо на такого Москаля?

www.youtube.com/watch?v=qN2qQMTO448
Останній раз відредаговано
avatar
Повністю підтримую. Правила є правила.
avatar
Дякую за виправлення Святе, ти справжній редактор.
avatar
Будь-ласка. Існує ще четверта «К», та то вже для великої політики.
avatar
кастовість, кумівство, корупція.
Останній раз відредаговано
avatar
Вітаю у світі конкуренції. Серед усіх викликів, до яких не готує нас наша система освіти, конкуренція займає одне з чільних місць. Гуманітарії, точники, природники чи суспільники, на лаві безробітних є всі. Так само, як і успіху досягають представники без освіти і з освітою різних напрямків.

Щодо вивчення неспецпредметів. Дивувало коли на спецпредмет виділялася одна пара на два тижні, предмет читався лише семестр і залік як система перевірки знань, тобто натягнутої трійки для зарах. вистачить. В той час як неспецпредмету виділявся рік, 2 пари на тиждень, залік після семестру і екзамен після року. Оцінка з якого впливала на забарвлення твого диплому, тобто визначення рівня твоєї підготовленості до професійної діяльності у нашій системі освіти.

Три великі літери К діяли і діють.
avatar
Будь-ласка, пані Галино. Зрештою, можна випустити інший варіант пісні, де укроп замінити на українець.