Максим Пансик
Рейтинг
+1814.70
Сила
5133.65

Максим Пансик

m-pansyk

avatar
Ґрунтовно. Пане Вадим, хотілось би почути ваші думки стосовно питань етнічного рейдерства і зіткнення культур — мусульманської і християнської на теренах Євросоюзу. (Аналогічне питання ставлю пану Святославу).
avatar
Самобутність народу легко зруйнувати. Особливо, якщо до тебе вже проведена титанічна робота — жорстка, систематична, скрупульозна і довготривала. Переходиш на рівень опосередкованого нищення, яке тільки при складному і детальному аналізі — нищення, а зверху безкоштовний мішечок солодощів з гарними і загадковими назвами. Що залишається? Боротись. На їхньому ж рівні. Витонченіше, прораховуючи енну кількість кроків наперед і найголовніше. Назовні це має виглядати як приємний і ненав'язливий додаток до їхнього отруйного мішечка із солодощами.
avatar
Все, що не робиться — на краще
avatar
Щиро дякую за коментар і пораду. Падіння удвох — це так романтично ;-)
avatar
Приємно. Та на превеликий жаль, описаний автором, короткозорий індуктивізм править бал майже всюди — наука, медицина, освіта, політика… Питання — Cui prodest? Cui bono? Відповідь — майже всім. Одним, щоб орудувати бездумними масами. Другим, щоб мати з того наживу. Третім, щоб зайвий раз не ускладнювати своє «легке життя». Сумно.
avatar
Пані Інна, щиро дякую за надані відповіді.
avatar
Люди — це ресурс, такий самий як деревина, вугілля, нафта і інші. Ресурс здатний до швидкого самовідтворення. Тому дорожити ним або жаліти його — непрактично. Сповідники такої жорстокої ідеології і в наш час перебувають при владі. Проблема в тому, що вони також здатні до "ідеологічного самовідтворення". Йдучи, вони часто залишають при владі своїх вірних послідовників.
avatar
Цікаве питання для роздумів — Чи повинна жінка набувати моделі чоловічої поведінки прийшовши в політику? І одразу ж суміжні питання — Чи повинна жінка набувати моделі чоловічої поведінки прийшовши в українську політику? — Чи буде модель жіночої поведінки конкурентноспроможною у «суто чоловічій грі»? — Чи багато чоловіків у великій політиці готові поступитися своїм місцем жінці?
avatar
Щиро дякую пані Лілії за нагадування про короля літератури жахів.
avatar
Майже кожній людині хочеться вірити, що вона «біла і пухнаста». Німб сяє, крильця світяться чистотою і від усього цього іскриться аура високої духовності, культури і добропорядності. І стає так незатишно, коли хтось нагадує — десь там у безодні твоєї підсвідомості є купа демонів, готових будь-якої миті перетягнути тебе на бік зла.
avatar
А зачем продолжение? Всё понятно. Или нет. Кто он — маньяк, убийца, насильник, торговец людьми или органами, черный маг, а может проекция угрызений совести или образ неминуемой смерти — темный ангел или ангел тьмы. Если я правильно понял замысел автора — думайте, домысливайте, воображайте, мучайтесь в догадках и в тоже время получайте удовольствие.
avatar
Законопроект про «податок на яйця», безглуздий законопроект, але не в цій країні. Що це — бажання повернутися у радянські часи, невдала спроба показати новаторське мислення, видавши старе за нове. Чи знову ж таки банальне відведення уваги від серйозніших проблем. Вразило друге — якщо вам понад 30 років, ви неодружені і не маєте дитини, то ви один і з армії «тунеядців, що гуляють і взагалі нічого не хочуть — висновок із слів Ярослава Сухого. Якби ми жили у реально правовій державі, ці слова дорого б коштували народному обранцю. Але, як влучно зазначив пан Святослав, не в цій країні.
avatar
Питання — Що вони роблять в університеті? Відповідь — Готуються стати господарями життя. Подивіться на наших державних мужів, починаючи від сільських голів і закінчуючи спікером, прем'єром і президентом. Студенти про яких розповіла пані Діонісія, дуже мені подібні до названих мною осіб — і мовою, і мовленням, і поведінкою, і світоглядом. Цікаво, а що з ними зроблять ще три роки деградації.
avatar
Tertium non datur — ще із студентських років це одна із моїх улюблених фраз латиною. А «Мовчання ягнят» — класика. І дійсно, або ти підтримуєш, або ти проти. Зайнявши позицію «мовчазних ягнят», люди вважають, що зайняли третю позицію, нейтралітет. Парадокс — третього не дано. Або ти «загарбник», або ти «повстанець». Мовчиш — ягнятко, а воно, вибач, провіант для однієї із сторін.
avatar
Згадав фразу, що розсмішила континенти: «У нас сексу немає...» — сказала жінка — учасниця телемосту між СРСР і США. Смішно було всім без виключення, окрім самої жінки. Три крапки після фрази — це непочуті слова:«в пресі і на телебаченні». Для мене, людини, яка цінує професійну журналістську працю, об'єктивність журналіста — це надання інформації — факту без урізання, додавання чи спотворення продиктованих редактором, замовленням, власною непрофесійністю чи «розумінням того, що так буде краще». Суб'єктивність — «червона нитка», що обплітає інформацію — факт, в кожного справжнього журналіста вона буде своєю автентичною. Саме завдяки їй читач зрозуміє, що саме до даної інформації, даного факту він додав би саме таку ж «червону нитку».
avatar
[Видалено як дублікат].
Останній раз відредаговано