Літо прощавай

Що ж, літо 2013 року минуло — чого в ньому тіко не було — дзен від дзвіночків на львівських полонинах посеред гір і лісів, неймовірна хресна дорога, нові знайомства, нові друзі, проблемний зуб мудрості. І врешті відкриття останнього дня літа — я зрозумів слова свого батька, які він говорив і говорить — бандитсько-поліцайська чи поліцайсько-бандитьска держава. Зрозумів не лише мізками а серцем, нутром, світоглядом… Десь біля 5 хвилин погрався якби то звучало на мій манер — злодійсько-сміттярська, мусорська чи мєнтовська або крадійська. Нє, досить. Літо було чудовим зі мною погодились і гурт A-ha і Рей Бредбері.
Червневі зорі, липневі полудні, серпневі вечори — все пройшло, скінчилося, пішло назавжди і залишилося тільки в пам'яті.

Тепер попереду довга осінь, біла зима, прохолодна весна, що зеленіє і за цей час потрібно обміркувати минуле літо й підбити підсумок.

А якщо він що-небудь забуде — що ж, в погребі стоїть вино з кульбаб, на кожній пляшці виведено число, і в них — всі дні літа, всі до єдиного.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте